Obecnie poszukujemy na stanowisko:

Ford Kariera

  • MECHANIK SAMOCHODOWY / DIAGNOSTA SAMOCHODOWY

    Jakie zadania czekają na Ciebie:

    • wykonywanie usług z zakresu mechaniki pojazdowej
    • umiejętność diagnozowania usterek
    • współpraca z zespołem w zakresie napraw

    Dołącz do nas jeśli:

    • posiadasz wykształcenie zawodowe lub średnie techniczne o profilu mechanik pojazdów samochodowych
    • wiążesz swoją przyszłość z motoryzacją
    • posiadasz doświadczenie na stanowisku mechanika min. 1 rok,
    • dbasz o wysoką jakość naprawy
    • czujesz odpowiedzialność za wykonywaną pracę
    • posiadasz pasję powiązana z mechaniką samochodową
    • posiadasz prawo jazdy kategorii B

    Pracując z nami zyskasz:

    • możliwość zdobycia bogatego doświadczenia, łączenie pasji z pracą zawodową
    • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
    • możliwość używania najnowszych modeli Forda w programie pracowniczym
    • pracę dla jednej z czołowych marek motoryzacyjnych
    • pracę w zgranym i doświadczonym zespole
    • atrakcyjny system premiowy

  • BLACHARZ SAMOCHODOWY

    Opis stanowiska:

    • wykonywanie usług z zakresu blacharni pojazdowej
    • diagnozowanie usterek blacharskich i ich naprawa
    • obsługa specjalistycznych narzędzi blacharskich

    Wymagania:

    • wykształcenie zawodowe lub średnie techniczne o profilu blacharz samochodowy lub pokrewne
    • doświadczenie w pracy jako blacharz
    • dbałość o wysoką jakość naprawy
    • odpowiedzialność za wykonywaną pracę
    • dokładność i staranność w wykonywanych zadaniach
    • dobra organizacja pracy własnej
    • prawo jazdy kategorii B

    Oferujemy:

Osobom nadsyłającym oferty zapewniamy pełną dyskrecję oraz zastrzegamy sobie możliwość skontaktowania się tylko z wybranymi kandydatami.

Prosimy o przesyłanie CV na adres: [email protected]

Promocje

Pokaż najnowsze promocje Ford RE-WO Lubin

Aktualności i wydarzenia

Pokaż najnowsze aktualności od Ford RE-WO Lubin